Poszukujemy Pielęgniarki/ Pielęgniarza

KONTAKT

Gąsków - Dodane przez centrum.j.konik1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy Pielęgniarki/ Pielęgniarza

Centrum Językowe Konik nr rejestru 7559 poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach :

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Opis stanowiska:

Praca w szpitalach oraz domach seniora na terenie całych Niemiec.

Wymagania:
wykształcenie (dyplom z określonym stanowiskiem pielęgniarka lub pielęgniarz)
aktualne prawo do wykonywania zawodu
znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie, wymagany certyfikat kwalifikacji ( jeżeli znasz język bardzo dobrze a nie posiadasz certyfikatu pracodawca podczas rozmowy telefonicznej określi Twój poziom znajomości języka)
przetłumaczone dokumenty przez tłumacza przysięgłego

Oferujemy:
legalną pracę na podstawie umowy o pracę w Niemczech
zarobki w granicach 2500 2800 brutto
dodatkowo płatne nadgodziny oraz dni świąteczne 100,00-350,00
wyżywienie na własny koszt lub opłaca pracodawca ( w zależności od ofert)
zakwaterowanie opłaca szpital

WAŻNE!
Jeżeli nie posiadasz uprawnień do wykonywania pracy za granicą lub Twój dyplom nie jest tam uznawany możesz przez okres od 6 do 8 tygodni podjąć pracę jako pomoc pielęgniarska ( zarobki przez ten okres wynoszą 800 ) następnie po tym okresie szpital uznaje Państwa dyplom

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
CV w języku niemieckim i polskim, oraz wszystkie wymagane dokumenty dokumenty

Więcej informacji pod numerem telefonu :
76/7275323

lub:

Handynummer: 0049 176 758 895 12
festnetznummer: 089/20184672

Mapa GąskówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy Pielęgniarki/ Pielęgniarza

Polecane, ciekawe strony z Świdwina. Prowadzisz serwis o Świdwinie lub zwiazany z Świdwin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Świdwinie !Zobacz stronę Urząd Miasta Świdwin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Świdwin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Świdwina: Gryfice ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Kołobrzeg ogłoszenia bezpłatne - Koszalin ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję